Mesim - besimi 5 - per klasen e peste te shkolles 9 - vjecare View larger

Mesim - besimi 5 - per klasen e peste te shkolles 9 - vjecare

Mustafa Prljaça, Nezir Haliloviq MAS0050

New product

Përshkrim i shkurtër Në kuadër të ciklit didaktik të MësimBesimit vjen vëllimi i pestë, për klasën e pestë të shkollës 9vjecare. Po ashtu si libri për klasën e katërt, edhe ky vëllim ruan formatin e libërrevistës. Edhe materiali brenda tij ka në kapërcyell vëllimin e katërt. Libri ka një raport të përmbysur të materialit analitik me atë grafik. Kjo vjen natyrshëm sepse kemi të bëjmë me një moshë me nivel më të lartë të kuptimit dhe të perceptimit të lëndes mësimore.

200 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Alsar
ISBN9789928243683

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages120
ISBN9789928243683
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiUrim Poshka