Mesim - besimi 3 - per klasen e trete te shkolles 9 - vjecare View larger

Mesim - besimi 3 - per klasen e trete te shkolles 9 - vjecare

Mina Pleh, Muamer Tinjak, Melika Nezirovac MAS0048

New product

Përshkrim i shkurtër Në kuadër të ciklit didaktik të MësimBesimit vjen vëllimi i tretë i serisë, për klasën e tretë të shkollës 9vjeçare. Autorët kanë synuar që në këtë vit shkollor të kësaj kategorie moshe, tju mësojnë fëmijëve udhëzimet e fesë islame, të dërguarit e Zotit, mirësjelljen në shoqëri dhe në familje, miqësinë etj. Teksti është i pajisur me ushtrime zbavitëse, për të zgjeruar njohuritë mbi tema të caktuara, si dhe me ilustrime të shumta.

200 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Alsar
ISBN9789928243669
Viti i botimit2019

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages169
ISBN9789928243669
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiUrim Poshka