Sistematika dhe natyra apologjetike e kelamit reflektime te shqiptaret View larger

Sistematika dhe natyra apologjetike e kelamit reflektime te shqiptaret

Metin Izeti LOG0182

New product

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos-A
ISBN9789989587498

150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages68
ISBN9789989587498
Published year2018
Vendodhja e botimitShkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë