Bazat e edukimit islam View larger

Bazat e edukimit islam

Seid Ismail Ali LOG0264

New product

Përshkrim i shkurtër

Profesori i Filozofi & Psikologjisë Ajdën në këtë vepër përpiqet të bëjë një ri-interpretim të tërësisë së rezultateve kulturore - nga ëndrrat deri te feja, përmes Filozofi & Psikologjisë dhe moralit gjë që e ndryshon vetë kulturën duke i dhënë asaj fuqinë e vetë-reflektimit. Me zbatimin përmbledhës të kritikës së dyshimit demaskohet kuptimi i rrejshëm i tekstit të shoqërisë.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588587
Viti i botimit2021

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages544
ISBN9789989588587
Viti i botimit2021
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiZiber Lata
VendndodhjaShkup