Dyzet nete VII View larger

Dyzet nete VII

Metin Izeti LOG0250

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër mbi figurat shqiptare që bënë emër në Lindjen e Mesme gjatë shekujve XVI XX. Një listë e gjatë e emrave që lanë gjurmë të pashlyeshme jo vetëm në Historinë e Lindjes së Mesme, por edhe në Historinë shqiptare dhe më gjerë.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588440

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages520
ISBN9789989588440
Published year2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri