Virtyti I jetes si njeri dhe bioetika View larger

Virtyti I jetes si njeri dhe bioetika

Metin Izeti LOG0228

New product

Përshkrim i shkurtër

Në vepër me trajtesa të ndryshme të jetës politike në Kosovë, të cilat autori i ka shkruar ndër vite. Sipas Krasniqit, Kosova në planin e jashtëm vazhdon të jetë fatkeqe, sepse ende është peng i mitit imperial serb. Ndërsa në planin e brendshëm, Kosova është fatkeqe sepse lufta primitive për pushtet dhe zhvatje e partive politike po e degradon lirinë e saj.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588068

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages88
ISBN9789989588068
Published year2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri