Studime Kur'anore View larger

Studime Kur'anore

Muhamed Kutub LOG0226

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër i cili kryesisht u dedikohet departamenteve studimore të muzikologjisë. Lexuesit, përmes saj, do të mësojnë të ndërtojnë analiza të plota harmonike dhe formale të muzikës, të nxjerra nga veprat instrumentale të Haydn, Mozart e Beethoven. Libri ilustrohet me mjaft shembuj muzikorë të shënuar për secilën temë të mbuluar.

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587405
Viti i botimit2019

2 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages502
ISBN9789989587405
Viti i botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiSadush Tahiri
VendndodhjaShkup