Atlas kulturor I islamit View larger

Atlas kulturor I islamit

Isma'il R. Al Faruqi & Lois Lamya'al Faruqi LOG0216

New product

Përshkrim i shkurtër

Dhuna është një temë që është e pranishme në të gjitha mediumet dhe diskutimi mbi praninë dhe ndikimin e dhunës në to gjithmonë ka qenë aktual, sidomos me paraqitjen e mediumeve të reja, në të cilën ajo ishte, të paktën në fillim, kryesisht në një dritë negative. Ky libër synon të ofrojë pikërisht një trajtesë mbi praninë e dhunës në mediume.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587047
Viti i botimit2018

3 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages548
ISBN9789989587047
Viti i botimit2018
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiMimoza Sinani
VendndodhjaShkup