Imagjinata e mbrapshte dhe dhuna e mediumeve View larger

Imagjinata e mbrapshte dhe dhuna e mediumeve

Metin Izeti LOG0215

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër i cili flet për Biografinë e prijësve fetarë të qytetit të Tetovës dhe rrethinës. Është një përpjekje e autorit për ta mbajtur gjallë frymën e traditës, për ta njohur dhe vlerësuar atë. Janë këto informacione të dobishme për këta dijetarë të Islamit nga Tetova, që kultivuan mendimin islam në këtë qytet dhe rrethinë.

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587870

150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages44
ISBN9789989587870
Published year2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri