Kandilat e udhes se drejte View larger

Kandilat e udhes se drejte

Metin Izeti LOG0214

New product

Përshkrim i shkurtër

Një fjalor që ka karakter shkencor dhe përmbledh një numër të gjerë prej mijëra nocionesh, temash, ngjarjesh dhe teorish të marrëdhënieve ndërkombëtare dhe diplomacisë. Fjalori i tillë, do tu shërbejë studiuesve të marrëdhënieve ndërkombëtare, shkencave politike, por edhe punonjësve të diplomacisë.

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587856

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages120
ISBN9789989587856
Published year2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri