Haxhi Celebiu dhe tregime te tjera View larger

Haxhi Celebiu dhe tregime te tjera

Mahmud Tejmur LOG0210

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër me një përmbajtje shumë interesante, me tregime të shkurta, por shumë domethënëse, të cilat autori i ka ndarë si: TwiTregime, PorTregime dhe ProfeTregime. Milazim Krasniqi edhe kësaj radhe, me një mjeshtri të veçantë, na e sjell shpirtëroren, atë pjesë që ndër vite është shtresuar në kujtimet e tija.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587450
Viti i botimit2019

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages184
ISBN9789989587450
Viti i botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiHasan Kaleshi
VendndodhjaShkup