Ebu Hanifja kryejuristi musliman View larger

Ebu Hanifja kryejuristi musliman

VehbiSulejman Gavoci LOG0207

New product

Përshkrim i shkurtër

Viteve të fundit vërehet një zgjim i interesimit si në botën perëndimore ashtu edhe atë islame mbi veprat që kanë të bëjnë me misticizmin. Megjithatë, pavarësisht vonesës, studiuesit myslimanë gjithashtu kanë arritur në të njëjtën pikë të studimeve dhe kanë nisur publikimin e punimeve të kësaj disipline.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587795
Viti i botimit2019

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages418
ISBN9789989587795
Viti i botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiSadush Tahiri
VendndodhjaShkup