Bijve dhe bijave te mia ( 50 kandila perndricimin e shtigjeve tuaja ) View larger

Bijve dhe bijave te mia ( 50 kandila perndricimin e shtigjeve tuaja )

Abdul Kerim Bekkar LOG0188

New product

Përshkrim i shkurtër

Një vepër e rëndësishme nga fusha e estetikës (estetika Filozofi & Psikologjike ose Filozofi & Psikologjia e artit), përmes së cilës autori i qaset veprës artistike nga pikëpamja e estetikës, respektivisht shqyrtohet vendi i veprës artistike në estetikën nga gjysma e dytë e shekullit XX.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587320
Viti i botimit2018

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages148
ISBN9789989587320
Viti i botimit2018
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiMahir Hasani
VendndodhjaShkup