Thirrja ne vesh te shurdher View larger

Thirrja ne vesh te shurdher

Milazim Krasniqi LOG0169

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër mbi traditën e pasur intelektuale dhe shpirtërore e Islame, që shprehet përmes tre figurave të botës islame, veprat e të cilëve kanë lënë gjurmë të thella në studimet qytetërimore. Shkollat e tyre, ndër më të rëndësishmet, në tërësinë e tyre demonstruan një aspekt shumë domethënës të intelektualitetit islam, duke shpalosur horizonte që kanë përcaktuar jetën intelektuale të aq shumë urtarëve të mëdhenj të Islamit.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587306
Viti i botimit2018

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages192
ISBN9789989587306
Viti i botimit2018
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiEdlin. Q. Lohja
VendndodhjaShkup