Vetemashtrimi ne nje kohe pa kohe View larger

Vetemashtrimi ne nje kohe pa kohe

Shkelzen Halimi LOG0152

New product

Përshkrim i shkurtër

Një vëllim interesant, në të cilin bëhet fjalë për konceptin e qytetërimit, për legjendën dhe të vërtetën, për dy sisteme moderne të robërisë: komunizmi dhe kapitalizmi, për popullin dhe demokracinë, për arsimin, turizmin, për universitet dhe përgjegjësisë...

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989586798
Viti i botimit2017

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages296
ISBN9789989586798
Viti i botimit2017
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup