Beselidja e thirrjes islame View larger

Beselidja e thirrjes islame

Hisham Tahiri LOG0136

New product

Përshkrim i shkurtër

Në botën islame është duke u zhvilluar një rizgjim islam gjithë-përfshirës. Ky rizgjim islam është një fenomen pozitiv dhe i bekuar, që shënon vigjilencën e Umetit islam, rizgjimin nga pakujdesia e tij, vetëdijesimin, krenarinë me fenë, punën e palodhshme për dalje nga prapambetja, çlirimin nga pasojat mendore dhe jetësore. Ky rizgjim njihet me emrin rizgjimi islam. Si po manifestohet ky rizgjim?

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989586606
Viti i botimit2017

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages78
ISBN9789989586606
Viti i botimit2017
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiSadush Tahiri
VendndodhjaShkup