Degjoje nejin c'thote (biseda te Mesnevise) View larger

Degjoje nejin c'thote (biseda te Mesnevise)

Omer Tugrull Inancer LOG0112

New product

Përshkrim i shkurtër

Biseda të thella sufike në trajtë të komenteve të tregimeve dhe simbolikës së Mesnevi-së së Mevlana Xhelaluddin Rumiut.

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585777

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages216
ISBN9789989585777
Published year2015
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiMithat Hoxha