Filozofi & Psikologjia pereniale dhe tradicioni ne epoken moderne View larger

Filozofi & Psikologjia pereniale dhe tradicioni ne epoken moderne

Metin Izeti LOG0093

New product

Përshkrim i shkurtër

Ideja e urtisë së përjetshme dhe pasqyrimet mimetike të saj në kohë dhe hapësirë janë tema bosht e kësaj trajtese shkencore.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585074
Viti i botimit2013

150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages38
ISBN9789989585074
Viti i botimit2013
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup