25 pyetje View larger

25 pyetje

LOG0086

New product

Përshkrim i shkurtër

Përmbledhje e pyetjeve më të rëndësishme për shtyllat kryesore të besimit islam dhe shtrirjen shoqërore të tij.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584534
Viti i botimit2012

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages152
ISBN9789989584534
Viti i botimit2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup