Hallalli dhe harami View larger

Hallalli dhe harami

Jusuf el-Kardavi LOG0078

New product

Përshkrim i shkurtër

Libër që duhet ta ketë pranë çdo besimtar mysliman për të qenë i informuar në esencë për parimet e së lejuarës dhe të ndaluarës në fenë islame dhe reflektimet e tyre në bashkëkohësi.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585234

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages280
ISBN9789989585234
Published year2015
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiMuhamed Mustafa