Biseda shpirti View larger

Biseda shpirti

Omer Turgull Inancer LOG0036

New product

Përshkrim i shkurtër

Libër me larmi të çështjeve, thjeshtësi të shprehjes, qetësi të komunikimit, me stil tërheqës si dhe me intimitet përfshirës. 

98 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585302
Viti i botimit2014

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages224
ISBN9789989585302
Viti i botimit2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiMuharem Mexhiti, Xhemile Abdiu, Spartak Kadia
VendndodhjaShkup