Sheriati islam View larger

Sheriati islam

Jusuf el-Kardavi LOG0027

New product

Përshkrim i shkurtër

Studimi që përfshin dëshmitë dhe provat për aktualitetin e zbatimit të dispozitave ligjore të Shpalljes, si dhe për domosdoshmërinë e përpjekjes intelektuale fetare.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584800
Viti i botimit2013

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages272
ISBN9789989584800
Viti i botimit2013
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNexhat Ibrahimi
VendndodhjaShkup