Ibn Halduni jeta dhe vepra View larger

Ibn Halduni jeta dhe vepra

Enes Kariq LOG0024

New product

Përshkrim i shkurtër

Aq sa vepra e tij e njohur Mukaddime është e thellë, aq është e thellë edhe përvoja shoqërore dhe intelektuale e autorit Ibn Haldun e përpunuar në këtë libër.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584466
Viti i botimit2012

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages186
ISBN9789989584466
Viti i botimit2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNexhat Ibrahimi
VendndodhjaShkup