Arti I islamit View larger

Arti I islamit

Titus Bruckhardt LOG0022

New product

Përshkrim i shkurtër

Pasqyrë analitike artistike dhe estetike e objekteve më të rëndësishme të kulturës fetare dhe botërore të myslimanëve duke filluar nga Qabeja.

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584671
Viti i botimit2012

2 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages256
ISBN9789989584671
Viti i botimit2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiVehap Kola
VendndodhjaShkup