Zbulimi I islamit View larger

Zbulimi I islamit

Akbar S. Ahmed LOG0019

New product

Përshkrim i shkurtër

Vepra është një avangardë e vatërzuar në paradigmën e arketipave të krijuar në Historinë e individëve dhe shoqërisë islame. 

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584527
Viti i botimit2012

950 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages496
ISBN9789989584527
Viti i botimit2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiBujar M. Hoxha
VendndodhjaShkup