33 hadithet per femije View larger

33 hadithet per femije

Adem Garip A-005333

New product

Përshkrim i shkurtër

“Kush mëson dyzet prej haditheve të mia dhe ua mëson ato edhe të tjerëve Allahu e ringjalltë atë pas ditës së gjykimit në një vend me dijetarët.” - Profeti Muhamed (paqja qoftë mbi Të)

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Shtepia Botuese Prizmi
ISBN9789928156150
Viti i botimit2014

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages72
ISBN9789928156150
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë