Deni Dingell 1 - Gjetje Fantastike - Makina e Hekurt View larger

Deni Dingell 1 - Gjetje Fantastike - Makina e Hekurt

Angie Lake A-005123

New product

Përshkrim i shkurtër

Njihuni me Deni Dingëll, ndryshe fytyrëeksperimentali (Ha-ha) - spiuni supersekret dhe ndihmësi i ardhshëm i të madhërishmit superhero, Surrathekuri. Deni dhe Persi e dinë që duhet të kalojnë të gjitha vështirësitë për të mundur armikun djallëzor të Denit, Garet Trampshau, i cili është një gjeni i lig me një baba po ashtu gjeni të lig. (Ata janë gjithashtu hileqarë të mëdhenj!) A mundet që pija cola superbulëzuese e babait të Denit t’i ndihmojë ata? Apo do të jetë Superqeni, që do t’u vijë sërish në ndihmë?

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272522
Viti i botimit2020

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages240
ISBN9789928272522
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1