Qeni Shkop View larger

Qeni Shkop

Tom Watson A-004716

New product

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303110
Viti i botimit2019

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Një histori shumë e bukur,

me vizatime jo dhe aq të bukura

Po ju njohim me mikun më të mirë të të gjithëve, Qenin Shkop.

Ai do t’iu bëjë për të qeshur... ai do t’iu bëjë për të qarë... por mbi të gjitha, ai do t’iu bëjë të ndieni uri. Ndiqni pas Qenin Shkop ndërsa ai shkon në kërkimin epik të hamburgerit të përkryer.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages190
ISBN9789928303110
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-9-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1