Masha dhe Ariu, Udhetoni me lojera View larger

Masha dhe Ariu, Udhetoni me lojera

Grup autorësh A-003676

New product

Përshkrim i shkurtër

Udhëtoni me lojëra në shoqërinë e Mashës dhe të ariut: një kënaqësi e papërsëritshme! Edhe nëse jeni duke shkuar me pushime, te një mik apo duke bërë një shëtitje, librin mund ta merrni gjithmonë me vete! Në të, do të gjeni shumë ushtrime interesante dhe lojëra me heronjtë tuaj të preferuar. Me Mashën dhe ariun, nuk do të mërziteni kurrë!

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216618
Viti i botimit2019

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages80
ISBN9789928216618
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKseelpi Ndini
I ri1