Kapiten Brekushi 5 dhe zemerimi i zonjes se lige Ribell View larger

Kapiten Brekushi 5 dhe zemerimi i zonjes se lige Ribell

Dav Pilkey A-003573

New product

38 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët172
ISBN9789928003782
Viti i botimit2019

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët172
ISBN9789928003782
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore
I ri1