Kapiten Brekushi 4 dhe komploti i rrezikshem i profesor Pi-Pit View larger

Kapiten Brekushi 4 dhe komploti i rrezikshem i profesor Pi-Pit

Dav Pilkey A-003572

New product

38 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët148
ISBN9789928003775
Viti i botimit2019

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët148
ISBN9789928003775
Shtëpia botueseCaptain underpants and the perilous plot of professor poopypannts
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore
I ri1