Një pasdite e plogët View larger

Nje pasdite e ploget

Enid Blyton DA0053

New product

Përshkrim i shkurtër

Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit.

More details

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642712

490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Bën kaq shumë vapë, Pesëshja po kalon një pasdite të plogët, por banda e fëmijëve nuk arrin të shijojë paqen dhe qetësinë që kishin imagjinuar! Çfarë kanë ndërmend të bëjnë burrat me motoçikletë? A mund t’i ndalë dot ata dikush?

Data sheet

pages80
ISBN9789951642712
Shtëpia botueseDamo
Published year2017
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiElvi Sidheri