Reduced price! Make-up per 10 minuta View larger

Make-up per 10 minuta

Boris Entrup JB0055

New product

Përshkrim i shkurtër

Ju mëson gjithçka që duhet, për të shndërruar pamjen dhe për të nxjerrë në pah bukurinë tuaj të natyrshme. 50 pamje fantastike, nga makjazhi i përditshëm deri te paraqitja joshëse e mbrëmjes.

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 339

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages144
ISBN978 992 81 77 339
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri