Pushimet e Çufos View larger

Pushimet e Çufos

Gaqo Bushaka BCA008

New product

Përshkrim i shkurtër

Leximi i "Çufoja dhe bubi Kaçurrel", "Çufoja në shtëpinë e çudirave", "Filmi i gjeneral Çufos" dhe "Pushimet e Çufos" ka bërë që ky personazh të mbijetojë dhe të bëjë prapësira për afro tre dekada.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
ISBN978999273339X

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages180
ISBN978999273339X
Shtëpia botueseÇabej
Published year2004
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveThird edition