Ditari i Roulit 3 - Histori te frikshme nga shoku fantastik View larger

Ditari i Roulit 3 - Histori te frikshme nga shoku fantastik

Jeff Kinney A-000788

New product

Përshkrim i shkurtër

TREMB VETEN, O TOÇ! Merr një elektrik dore, futu poshtë batanijes dhe kridhu në botën mizore me humor të paparashikueshëm të imagjinatës së Roul Xhefersonit. Do të hasësh zombie, vampirë, fantazma e shumë më tepër në këto rrëfenja jashtëzakonisht komike. Historitë e frikshme të Roulit mund të të mekin gazit, por kujdes... se mund të përfundosh duke fjetur me dritë ndezur!

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272638
Viti i botimit2021

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928272638
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1