Koni dhe gjethja e terfilit ne fermen e kuajve

Dagmar Hoßfeld A-000858

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje tjeter liber nga seria fantastike e Konit te autorit Dagmar Hoßfeld vjen ne shqip: Kesaj radhe ka shume surpriza me personazhet tona: Të katërta shoqet marrin mësime hipizimi dhe kalojnë shumë kohë duke kalëruar përgjatë bregdetit. Por.., papritmas, ato bëhen pjesë e një trilleri të vërtetë me kuaj… Çfarë ndodhi vallë?

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928356079
Viti i botimit2021

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Verë, pushime, diell, kalërim Koni, Ana, Billi dhe Dina po kalojnë një javë të mrekullueshme në një fermë kuajsh në brigjet e Detit e Veriut, në Gjermani.

Ferma është e bukur dhe pronarja e saj është mjaft e dashur dhe e sjellshme. Edhe moti është po aq i mrekullueshëm, sa edhe kuajt e fermës.

Gjithçka është edhe më e bukur sa e kishte imagjinuar “Gjethja e tërfilit”!

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages168
ISBN9789928356079
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIna Metani
I ri1