Djali qe mashtroi boten View larger

Djali qe mashtroi boten

Lisa Thompson A-006395

New product

Përshkrim i shkurtër

Kur një gënjeshtër e vogël e bardhë të çon drejt një mali me telashe...

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341099
Viti i botimit2021

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Koli është i çuditshmi i shkollës: fëmijët e tjerë kanë pajisjet e atletet më të fundit, kurse familja e tij mezi ia mbërrin fundit të muajit. Kjo deri në ditën që njëra prej pikturave të tij zbulohet si treguese talenti dhe shitet për mijëra paund në një galeri të fisme arti në Londër.

Papritur, Koli e gjen veten në qendër të vëmendjes së botës ndërkombëtare të artit, si personazh kryesor drejtpërdrejt në televizor, me një pasuri që shkon përtej ëndrrave të tij më të shfrenuara, i lëvduar si djalë gjeni! Ishte MREKULLI të ishe i famshëm... por Koli ruan një sekret të turpshëm që, nëse del në shesh, mund të shkatërrojë çdo gjë rreth tij...

Një histori fame dhe pasurie, të bërit të gabimeve dhe të mësuarit si të jesh vetvetja.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages320
ISBN9789928341099
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdlir Velaj
I ri1