Heroizmat e Fatbardh Pikaloshit View larger

Heroizmat e Fatbardh Pikaloshit

Prof. Bedri Dedja A-006039

New product

Përshkrim i shkurtër

Aventurat me fyej magjikë e katallanë të Fatbardh Pikaloshit vijojnë të magjepsin fëmijët anembanë. “Babai” i Fatbardh Pikaloshit, shkrimtari i njohur për fëmijë, Bedri Dedja, ju fton në portat e botës së tij magjepsëse të përrallave. Në këtë libër do të njihni heroizmat e famshme të Pikaloshit dhe miqësinë e tij jo të zakonshme me Qenin Qimekuq-Zemërbardhë.

More details

889 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928332134
Viti i botimit2020

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

                                          

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages70
ISBN9789928332134
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1