Reduced price! Lodrat View larger

Lodrat

BAO0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër, përmes ilustrimeve të këndshme, argëtuese dhe didaktike, i njeh të vegjlit me lodra të ndryshme dhe I mëson ata se si të luajnë me to. Në këtë libër fëmijët do të gjejnë edhe se cila është lodra e tyre më e parapëlqyer. Kopertina: me mbushje, e butë.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët18
ISBN9786082370323

522 Lekë

-10%

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët18
ISBN9786082370323
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç