Biblioteka ime e vockël View larger

Biblioteka ime e vockël

Grup autorësh JB0026

New product

Përshkrim i shkurtër

Vogëlushët njihen me botën që i rrethon: - Me kafshët, frutat, numrat, format, lodrat dhe konceptet e para.

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët9 libërtha
ISBN978 9928 177 03 2

1 500 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët9 libërtha
ISBN978 9928 177 03 2
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë