Libri i djemve 3 ( Edhe me shume se si te behesh me e mira ne gjithcka ) View larger

Libri i djemve 3 ( Edhe me shume se si te behesh me e mira ne gjithcka )

Dominique Enright, Guy MacDonald DA0006

New product

Përshkrim i shkurtër I plotësuar me më shumë këshilla dhe marifete për tu bërë më i miri në gjithçka. Mëso se si të zotërosh gjithçka dhe të dalësh fitimtar. Mërzitja nuk lejohet! Kalojua të gjithëve! Bëhu më i miri!

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642026

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages128
ISBN9789951642026
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë