Enciklopedi e përseve

Grup autorësh JB0005

New product

Përshkrim i shkurtër

Pyetje, përgjigje, fakte, rekorde, veprimtari dhe pyetësorë.

113 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët160
ISBN978 992 81 77 377

1 200 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët160
ISBN978 992 81 77 377
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë