Libri i madh i diturisë View larger

Libri i madh i diturisë

Grup autorësh JB0002

New product

Përshkrim i shkurtër

Është burim themelor për mendjen kureshtare të lexuesve të rinj. Me njohuritë, faktet dhe ilustrimet fantastike, josh imagjinatën e çdo lexuesi.

114 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët320
ISBN978 999 43 94 449

2 500 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët320
ISBN978 999 43 94 449
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë