Deni Dingell 3: Avioni i Drejtesise View larger

Deni Dingell 3: Avioni i Drejtesise

Angie Lake A-005417

New product

Përshkrim i shkurtër

Më në fund pushimet verore erdhën! Tani që shkolla mbaroi, Deni Dingëll ka plot kohë të merret me supershpikjet e tij. URRAA!

More details

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272560
Viti i botimit2020

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një kongres fantashkence dhe një konkurs makinash fluturuese ua rriti shpresat Denit dhe Persit, të cilët mezi presin t’i bien në sy Surrathekurit. Por mami ka thurur plane të tjera për ta. (Nëse do një verë të qetë dhe pa andalla, besoja asaj!) Tani, ajo që ka rëndësi është pyetja: a do të jetë kampi veror aq i TMERRSHËM sa duket?

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages256
ISBN9789928272560
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRudina Çupi
I ri1