Boris Groys

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  750 Lekë 1 000 Lekë -25% Out of stock

  Libri botohet për herë të parë. Ai e merr emrin nga një prej shkrimeve të tij përbërëse dhe është i ndërtuar me 12 të tillë.

  750 Lekë
  1 000 Lekë -25%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
Showing 1 - 1 of 1 item