Specials

 • Parfumi

  Historia e një vrasësi”, është një...

  810 Lekë -10% 900 Lekë

Morava There are 6 products.

 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  "Ne jemi krijesa në kërkim të kuptimit", kam shkruar unë, "dhe duhet të përballemi me fatkeqësinë që jemi hedhur në një univers, i cili në thelb nuk ka asnjë kuptim".

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Autorja e romaneve bestseller, “Vajza në tren” dhe “Nën ujë” Paula Hawkins vjen me nje tjeter roman ne gjuhen shqipe, - Zjarr qe digjet ngadale, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Morava. Libri vjen tek lexuesit duke nisur nga data 20 shtator 2022. Por, tek Bukinist.al mund ta porositni qe tani online, duke perfituar ulje -15%.

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Nje histori tragjike nga Siria, - ku permes jetes se nje familje ne Alepo, - na vjen e gjithe tragjedia, e rrefyer mjeshtrisht, ne detaje, dhe me permasat e drames se vertete.

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Dy mësues ngrenë vështrimin të pataksur. Mbajnë në dorë diçka që në Aushvic është rreptësisht e ndaluar, po u zbuluan dënohen me vdekje.

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  4 000 Lekë In Stock

  Ky studim ka për qëllim të hulumtojё sektorët ku aplikohet partneriteti publik – privat, si dhe format, llojet dhe mënyrat e zbatimit të kontratave të PPP-ve.

  4 000 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 6 of 6 items