Specials

Gusht 2021 There are 6 products.

 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% In Stock

  Jay Shetty, super yll i mediave sociale dhe drejtuesi i podkastit numër 1 "Qëllimisht", ka përmbledhur këtu mençurinë e përjetshme që mësoi si murg, duke e përkthyer në hapa praktikë, të cilët mund t'i ndjekë çdo ditë kushdo që dëshiron të ketë jetë me më pak ankth e me më tepër kuptim.

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  Bestseller ndërkombëtar! Fitues i Booker Prize-it për vitin 2019! “Testamentet” është vijimi i shumëpritur i romanit “Rrëfenja e shërbëtores”. Asnjë sistem teokratik apo diktaturë nuk mund të jetojë përgjithmonë dhe goditja finale do t’i vijë nga brenda.

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 600 Lekë In Stock

  Gjithnjë e më shumë aventura, gjithnjë e më shumë do ta mbani frymën pezull në vellimin e shtatë të sagës epike bestseller ndërkombëtar. Librin e gjeni në treg duke filluar nga data 2 gusht 2021. Parapaguaje që ta kesh në momentin që del librin e fundit të sagës magjike....

  1 600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Një tjetër kulminacion letrar i Khaled Hosseini-t, i cili e tejkalon "Gjuetari i balonave". Ka edhe më shumë për të mësuar nga ky roman...

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Duhet fshirë gjëma e madhe e mëkatit që jeta të lulëzojë sërish.

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Ky eshte nje nder romanet thrilelr me te miret qe vjen ne shqip permes shtepise botuese Living

  1 200 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 6 of 6 items