Specials

Perjashtim There is 1 product.

  • Quick view
    1 500 Lekë In Stock

    Pas gjashtë vitesh, moderatorja e njohur e ekranit shqiptar vjen me një tjetër projekt fantastik dhe po aq të suksesshëm në fushën e kulinarisë: “Receta për 5 minuta” është libri i ri, i cili lançohet për lexuesit edhe në platformën më të madhe të librit shqip, Bukinist.al

    1 500 Lekë
    In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item