Dama Maç Shiko më të madhe

Dama Maç

Aleksander S. Pushkin BK023

Libër i ri

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M.K.
Fletët260
ISBN9789928180117

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pjesë nga libri:

Kur u zgjua ishte vonë; psherëtiu për pasurinë fantastike që kishte humbur, doli përsëri të bredhë nëpër qytet dhe prapë u gjend përpara shtëpisë së konteshës. Sikur një fuqi e panjohur e hiqte andej.

Qëndroi dhe zuri të kundrojë dritaret. Në njërën nga këto dritare i zuri syri një kokë të vogël flokëzezë, të përkulur, ndofta, mbi një libër ose mbi ndonjë punë nga ato të dorës. Koka e vogël u ngrit. Hermani pa një fytyrë freskosh dhe një palë sy të zinj. Kjo grimë vendosi shortin e tij...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët260
ISBN9789928180117
Titulli origjinalMitrush Kutali
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiMitrush Kuteli