Guximtarët Shiko më të madhe

Guximtarët

Julian Clary BAT0076

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Më besoni kur ju them se historia që do ju tregoj tani është TËRËSISHT E VËRTETË. Duhet ta lexoni dhe ta kuptoni, pasi është një histori e jashtëzakonshme. E çuditshme, por për të qeshur. Në fakt është shumë për të qeshur

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët264
ISBN9789928219190

800 Lekë

Share

Më tepër

Gënjeshtrat nuk janë ASNJËHERË një ide e mirë. Një herë u thashë shokëve që isha një byreçkë me salsiçe. Madje edhe u betova. Kur më në fund më besuan, më spërkatën me keçap dhe më kafshuan në këmbë. Ndaloni! - mu desh të bërtisja. Unë nuk jam një byreçkë me salsiçe! Jam njeri! Nga kjo nxora një mësim të mirë dhe mund tju them se që atëherë nuk gënjej më. Kurrë më.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët264
ISBN9789928219190
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta